Biopron Baby+ Výživový doplnok

Pre novorodenca a deti do 1 roka života

Ako maminka chcete poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť svojmu milovanému dieťaťu a odohnať všetky možné choroby. Ale nech sa snažíte akokoľvek (a my vieme, že sa skutočne snažíte skvelo), stále existujú faktory, ktoré sú mimo vašej kontroly a ktoré môžu spôsobiť prípadné problémy v budúcnosti: pôrod cisárskym rezom, užívanie antibiotík, dokonca i zmena z materského mlieka na pevnú stravu.

Zabezpečiť zdravý vývoj vášho dieťaťa znamená zabezpečiť zdravý vývoj jeho imunitného systému. Dodaním prospešných mikroorganizmov do každodennej stravy dieťaťa posilníte črevné mikrobiotické kultúry – a to je kľúč k všetkému, ako bolo preukázané vedecky.

Spoznajte viac o prvých 1000 dňoch života!

Baby+ poskytuje vášmu dieťaťu:

 • Celkovú pohodu a prospech
 • Správnu podporu rastu a vývoja kostí
 • Správnu podporu rovnováhy gastrointestinálnej mikrobioty, a tým i imunitného systému 
 • Potrebnú pomoc počas a po ukončení liečby antibiotikami

Baby+ obsahuje 2 probiotické kmene, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, ktoré vyvažujú črevnú mikrobiotickú kultúru, a tiež vitamín D, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a vývoju kostí.

Neváhajte poskytnúť svojmu dieťaťu najlepší možný štart do života. Na prvých 1000 dňoch záleží najviac!

Hodnotenie produktu

Prosím, povedzte nám svoje meno *
 
Ako ste boli s produktom spokojní? *
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. *

 
Odporučili by ste tento produkt svojim známym? Áno
Vaša e-mailová adresa. *

Recenzie

Previews Next
 • Katarína

  Už po prvním použití,boli znát vysledky.Dcerka trpí s kolikou,ako sme nasadili Biopron Baby, sa jí ulevilo.Nerikam, že kolika vymyzela,ale to bolo lepší.Produkt by som určitě doporučila aspoň na skousku.Urcite, si ho este pořídíme,ked bude potřeba.laktobacilky potřebné pre správný vývoj s imunitu .

 • Lucie

  Mám 6 týždenné dievčatko a spozorovala som, že od tej doby, čo nám pani doktorka naordinovala D - konkrétne Vigantol, začali Amálku trápiť prdíky. Preto som sa rozhodla vyskúšať Biopron BABY+ kde už je vitamín D obsiahnutý.  Sú to zhruba 3 týždne a Amálka je od tej doby menej plačlivá, vyprázdňnuje sa každý deň, noci sú pokojnejšie a my si tak môžeme užívať spoločné dni.

 • Iveta

  Mala som tú možnosť otestovať kvapky Biopron Baby+. Keďže dcérka od narodenia trpí kolikami, bolesťou bruška a zápchou, skúšali sme veľa kvapiek a zatiaľ nám nepomohli. Už som bola bezradná, nemohla som mojej dcére nijako pomôcť a to bolo pre mňa veľké trápenie. Avšak te­raz s kvap­ka­mi Bi­o­pron je trá-ve-nie cel­ko­vo v po­riad­ku. Ďa­ku­jem za mož­nosť tes­to­va­nia a vďa­ka to­mu i ob­ja­ve­nia pro­duk­tu

 • Nikola

  Tieto probiotické kvapky s vitamínom D boli u nás veľmi dobrá voľba. Nielen že sa ľahko kvapkajú, ale i rýchlo pomáhajú napríklad pri problémoch s trávením u detí. Kvapky je možné nakvapkať do akéhokoľvek jedla či mlieka, alebo podávať dieťaťu priamo z lyžičky. Ja som ich dávala do jedla a chlapci si žiadne kvapky nevsimli. Pri problémoch s trávením nám rýchle pomohli a čo ma najviac teší je cena. Takže môžem len doporučiť.

 • Michala

  Přrípravok užívame od ukončeného 6. týždňa. Predtým sme neužívali nič. Muším povedať, že ma Biopron prekvapil. Má veľmi jednoduché dávkovanie a hlavne bolesť bruška nepoznáme. Rozhodne kúpim zasa. Tento úžasný výrobok odporúčam kúpiť všetkým maminám pre ich detičky.

 • Ivana

  Kvapky som začala dávať dcére skoro po narodení, pretože jú trápili bolesti bruška a mala problémy s vyprázdňovaním. Už počas týždňa som videla zlepšenie, bolesti bruška neboli také časté. Zatiaľ dcérka nebola chorá. Dávkovanie pomocou kvapkadla mi vyhovuje. 

 • Renata

  S prípravkom Biopron Baby+ som spokojná. Dcéra ho užíva od prvých dní po narodení. Narodila sa cisárskym rezom a už od začiatku som musela podávať príkrmy, nakoľko som plne nedojčila. 
  Som teda veľmi rada, že som spoznala  Biopron Baby+, ktorý je určený pre tieto prípady.
  Dávkování pomocí kapátka je velmi praktické a jednoduché.

 • Katka B.

  Vôbec nechápeme, ako sme mohli existovať bez týchto kvapiek pri našom prvom dieťati.

 • Hana

  Kvapky Biopron Baby+ sme užívali skôr hlavne preventívne. Čo na kvapkách oceňujem je super kvapkadlo, ktoré mi úplne vyhovovalo. Nevýhodou je, že fľaštička musí stát, lebo tesnosť kvapkadla nie je najlepšia, čo je trošku pri cestovaní problém. Dcéra počas užívania nebola chorá a tvári sa spokojne. Za seba by som určite odporučila a som rada, že tý

 • Zdenka

  Ako prevenciu užívame kvapky. Dávkovač bol sterilne zabalený, ľahko sa používa, vyhovuje mi. Hnačky sa neobjavujú. Páči sa mi, že ubsahujú aj vitamín D, ktorý bábätká potrebujú. Mastnejšie zloženie, pokiaľ zmiešate s nápojom, je vidieť, že tekutina je mastnejšia.

Produkty

Zostaňte v obraze

Chcete dostávať novinky o črevnom mikrobiome? A teraz navyše zľavu na váš prvý nákup?