Biopron Baby+ Výživový doplnok

Pre novorodenca a deti do 1 roka života

Ako maminka chcete poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť svojmu milovanému dieťaťu a odohnať všetky možné choroby. Ale nech sa snažíte akokoľvek (a my vieme, že sa skutočne snažíte skvelo), stále existujú faktory, ktoré sú mimo vašej kontroly a ktoré môžu spôsobiť prípadné problémy v budúcnosti: pôrod cisárskym rezom, užívanie antibiotík, dokonca i zmena z materského mlieka na pevnú stravu.

Zabezpečiť zdravý vývoj vášho dieťaťa znamená zabezpečiť zdravý vývoj jeho imunitného systému. Dodaním prospešných mikroorganizmov do každodennej stravy dieťaťa posilníte črevné mikrobiotické kultúry – a to je kľúč k všetkému, ako bolo preukázané vedecky.

Spoznajte viac o prvých 1000 dňoch života!

Baby+ poskytuje vášmu dieťaťu:

 • Celkovú pohodu a prospech
 • Správnu podporu rastu a vývoja kostí
 • Správnu podporu rovnováhy gastrointestinálnej mikrobioty, a tým i imunitného systému 
 • Potrebnú pomoc počas a po ukončení liečby antibiotikami

Baby+ obsahuje 2 probiotické kmene, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, ktoré vyvažujú črevnú mikrobiotickú kultúru, a tiež vitamín D, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a vývoju kostí.

Neváhajte poskytnúť svojmu dieťaťu najlepší možný štart do života. Na prvých 1000 dňoch záleží najviac!

Hodnotenie produktu

Prosím, povedzte nám svoje meno *
 
Ako ste boli s produktom spokojní? *
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. *

 
Odporučili by ste tento produkt svojim známym? Áno
Vaša e-mailová adresa. *

Recenzie

Previews Next
 • Wendy K.

  S produktom som veľmi spokojná. Môjmu bábätku veľmi pomáha.

 • Iva

  Pri pravidelnom užívaní došlo u dcérky k zmierneniu bolesti brucha. Veľmi praktická kombinácia s vitamínom D. Podávanie pomocou kvapkadla s odmerkou je veľmi jednoduché. Biopron je cenovo dostupný a určite bude naďalej užívať. Uvítala by som väčšie balenie

 • Veronika

  S produktom Biopron Baby som ja i môj polročný syn spokojní. Od narodenia trpel na prdíky a bolesť bruška, vyskúšali sme toot príliš veľa, ale teraz sa skutočne zdá byť spokojnejší než predtým. Za nás môžeme produkt doporučiť aj ďalším maminkám a ich pokladom.

 • Daniela

  Super probiotiká, používali sme počas antibiotíka  po antibiotikách a nemôžem si vynachváliť. Žiadna reakcia, či už kožná alebo iná počas užívania neprebehla, i antibiotika v kombinácii s týmto prípravkom znášal syn dobre, dávkuje sa jednoducho pomocou kvapkadla s ryskou. Určite odporúčam siahnuť pri výbere na tento typ probiotík. 

 • Katarína

  Už po prvním použití,boli znát vysledky.Dcerka trpí s kolikou,ako sme nasadili Biopron Baby, sa jí ulevilo.Nerikam, že kolika vymyzela,ale to bolo lepší.Produkt by som určitě doporučila aspoň na skousku.Urcite, si ho este pořídíme,ked bude potřeba.laktobacilky potřebné pre správný vývoj s imunitu .

 • Pavlína

  Keď som poprvykrát vyskúšala biopron baby, mala moja dcérka 6 týždňov a veľmi ju trápili kŕče bruška, boly uplakaná a skoro nespinkala. Už po pár dňoch užívania, som spozorovala zmenu, je z nej krásne usmievavé bábätko a lepšie sa jej večer zaspáva. V užívaní určite budeme pokračovať, mám odskúšané aj na staršej dcére, kedykoľvek bolí bruško, dáme biopron.

 • Lucie

  Mám 6 týždenné dievčatko a spozorovala som, že od tej doby, čo nám pani doktorka naordinovala D - konkrétne Vigantol, začali Amálku trápiť prdíky. Preto som sa rozhodla vyskúšať Biopron BABY+ kde už je vitamín D obsiahnutý.  Sú to zhruba 3 týždne a Amálka je od tej doby menej plačlivá, vyprázdňnuje sa každý deň, noci sú pokojnejšie a my si tak môžeme užívať spoločné dni.

 • Zdenka

  Probiotiká Baby+ som dávala svojim dvom synom - 1 a 3-4 roku a starší 4 roky, v pohode ho prijali, či nalyžičke, alebo v pití. Dobre sa s fľaštičkou manipulluje a dávkovanie je bez problémov. Probiotiká sú obohatené o vit. D , ču je veľké plus, pretože ho nemusím dávať osobitne.

 • Pavlína

  Kvapky som začala dávať dcérke pravidelne a už vidím, že sa jej postupne lepí trávenie. Väčšinou jej dávam kvapky pri jedle, samotné jej nechutia. Len ma prekvapilo malé balenie, mohlo by byť väčšie, cena je dosť vysoká, ale je to kvalitný produkt.

 • Nikola

  Bola som prekvapená rýchlou účinnosťou prípravku. Pri zavádzaní príkrmu sme bojovali s hnačkou, občas so zápcou. Do tej doby som nič také nevyskúšali a cca po 14 dňoch sa hneď upravilo trávenie. Zlepšenie imunity teraz nemôžem posúdiť, ale užívaní určite budeme pokračovať a uvidím do budúcna. S výrobkom sme boli spokojní a určite môžem doporúčiť daľším :)

Produkty

Zostaňte v obraze

Chcete dostávať novinky o črevnom mikrobiome? A teraz navyše zľavu na váš prvý nákup?