Biopron Baby+ Výživový doplnok

Pre novorodenca a deti do 1 roka života

Ako maminka chcete poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť svojmu milovanému dieťaťu a odohnať všetky možné choroby. Ale nech sa snažíte akokoľvek (a my vieme, že sa skutočne snažíte skvelo), stále existujú faktory, ktoré sú mimo vašej kontroly a ktoré môžu spôsobiť prípadné problémy v budúcnosti: pôrod cisárskym rezom, užívanie antibiotík, dokonca i zmena z materského mlieka na pevnú stravu.

Zabezpečiť zdravý vývoj vášho dieťaťa znamená zabezpečiť zdravý vývoj jeho imunitného systému. Dodaním prospešných mikroorganizmov do každodennej stravy dieťaťa posilníte črevné mikrobiotické kultúry – a to je kľúč k všetkému, ako bolo preukázané vedecky.

Spoznajte viac o prvých 1000 dňoch života!

Baby+ poskytuje vášmu dieťaťu:

 • Celkovú pohodu a prospech
 • Správnu podporu rastu a vývoja kostí
 • Správnu podporu rovnováhy gastrointestinálnej mikrobioty, a tým i imunitného systému 
 • Potrebnú pomoc počas a po ukončení liečby antibiotikami

Baby+ obsahuje 2 probiotické kmene, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, ktoré vyvažujú črevnú mikrobiotickú kultúru, a tiež vitamín D, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a vývoju kostí.

Neváhajte poskytnúť svojmu dieťaťu najlepší možný štart do života. Na prvých 1000 dňoch záleží najviac!

Hodnotenie produktu

Prosím, povedzte nám svoje meno *
 
Ako ste boli s produktom spokojní? *
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. *

 
Odporučili by ste tento produkt svojim známym? Áno
Vaša e-mailová adresa. *

Recenzie

Previews Next
 • Michala

  Přrípravok užívame od ukončeného 6. týždňa. Predtým sme neužívali nič. Muším povedať, že ma Biopron prekvapil. Má veľmi jednoduché dávkovanie a hlavne bolesť bruška nepoznáme. Rozhodne kúpim zasa. Tento úžasný výrobok odporúčam kúpiť všetkým maminám pre ich detičky.

 • Anita

  Biopron Baby+ je perfektný  pomocník. Sme s ním maximálne spokojní. Maličký mal problém s trávením a stolicou. Potom, čo dávame každé ráno Biopron, stolica je v úplnom poriadku, syna nebolí bruško a nemá žiadne problémy. Takže pre nás je to úplný zázrak. Môžem všetkým len odporúčiť.

 • Domča

  Biopron Baby + je výživový doplnok stravy pre bábätká do 1 roku. Vyskúšala som veľa produktov, ale až tento produkt od Biorponu nám vyhovuje a pomáha. Som úplne spokojná. Škoda, že som naň nenarazila skôr.
  Rozhodne tento produkt odporúčam všetkým maminám

 • Zuzana

  Biopron sa nám veľmi osvedčil u staršieho syna 2 roky, ktorého postretla črevná chrípka, ako aj mladšieho tak polročného, keď s nástupom rastu zubov prišli hnačky. Následne pri zavádzaní príkrmov sa osvedčil ako pomocník pri ustálení trávenia. Prvé dni sme pozorovali upokojenie bolestí bruška, ďalšie dni sa postupne hnačky zoslabovali a zmizli úplne. To všetko počas týždňa uýívania. Ďalší týžden sme pokračovali s užívaním pre ustálenie celkového trávenia.

 • Denisa

  No môžem len doporučiť pretože pre našich drobcov je to super ako na rast tak aj posilnenie imunity, kvapky kvapkáme každý deň a môžem povedať že máme späť imunitu a zaťiaľ všetko v poriadku, boly som cisárskym rezom takže malý mal problém s kakaním a môžem povadať že kvapky nám veľmi pomohli, kvapky môžu aj dospelý, takže ďalšie veľké plus

 • Jana

  Probiotiká Biopron Baby+ sme začali dávať nášmu šesťtýždňovom synovi kvôli častým kolikám a zápche. Po týždni užívania bolo vidieť výrazné zlepšenie. Kvapkymajú praktické kvakadlo a na ňom prehľadné dávkovanie, jediné mínus je utesnenie, kvapky z fľaštičky po uzvretí vytekajú. Tento produkt doporučujem.

 • Barbora

  Za mňa kvapky Biopron Baby + super :) dcéra veľmi trpí na riedku stolicu, po kvapkách je vidieť rapídna zmena. Stolica sa ustálila a spevnila. Obsahujú vitamín D3 čo je super :) nie všetky kvapky ho obsahujú. Určitě budeme užívať aj naďalej. Za mňa úplná spokojnosť :)

 • Jana

  Produkt by som určite odporučila, nemôžem za seba povedať, že by sme nejako extrémne trpeli kolikou a ostatné ochorenia, ale brali sme to preventívne a myslím, že to bolo lepšie než keby sme nebrali nič. som rada, že je na trhu produkt, ktorý je pre malé deti od narodenia. 

 • Renata

  S prípravkom Biopron Baby+ som spokojná. Dcéra ho užíva od prvých dní po narodení. Narodila sa cisárskym rezom a už od začiatku som musela podávať príkrmy, nakoľko som plne nedojčila. 
  Som teda veľmi rada, že som spoznala  Biopron Baby+, ktorý je určený pre tieto prípady.
  Dávkování pomocí kapátka je velmi praktické a jednoduché.

 • Wendy K.

  S produktom som veľmi spokojná. Môjmu bábätku veľmi pomáha.

Produkty

Zostaňte v obraze

Chcete dostávať novinky o črevnom mikrobiome? A teraz navyše zľavu na váš prvý nákup?