Biopron Baby+ Výživový doplnok

Pre novorodenca a deti do 1 roka života

Ako maminka chcete poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť svojmu milovanému dieťaťu a odohnať všetky možné choroby. Ale nech sa snažíte akokoľvek (a my vieme, že sa skutočne snažíte skvelo), stále existujú faktory, ktoré sú mimo vašej kontroly a ktoré môžu spôsobiť prípadné problémy v budúcnosti: pôrod cisárskym rezom, užívanie antibiotík, dokonca i zmena z materského mlieka na pevnú stravu.

Zabezpečiť zdravý vývoj vášho dieťaťa znamená zabezpečiť zdravý vývoj jeho imunitného systému. Dodaním prospešných mikroorganizmov do každodennej stravy dieťaťa posilníte črevné mikrobiotické kultúry – a to je kľúč k všetkému, ako bolo preukázané vedecky.

Spoznajte viac o prvých 1000 dňoch života!

Baby+ poskytuje vášmu dieťaťu:

 • Celkovú pohodu a prospech
 • Správnu podporu rastu a vývoja kostí
 • Správnu podporu rovnováhy gastrointestinálnej mikrobioty, a tým i imunitného systému 
 • Potrebnú pomoc počas a po ukončení liečby antibiotikami

Baby+ obsahuje 2 probiotické kmene, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, ktoré vyvažujú črevnú mikrobiotickú kultúru, a tiež vitamín D, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a vývoju kostí.

Neváhajte poskytnúť svojmu dieťaťu najlepší možný štart do života. Na prvých 1000 dňoch záleží najviac!

Hodnotenie produktu

Prosím, povedzte nám svoje meno *
 
Ako ste boli s produktom spokojní? *
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. *

 
Odporučili by ste tento produkt svojim známym? Áno
Vaša e-mailová adresa. *

Recenzie

Previews Next
 • Jana

  Produkt by som určite odporučila, nemôžem za seba povedať, že by sme nejako extrémne trpeli kolikou a ostatné ochorenia, ale brali sme to preventívne a myslím, že to bolo lepšie než keby sme nebrali nič. som rada, že je na trhu produkt, ktorý je pre malé deti od narodenia. 

 • Lucie

  Syn od malička trpí na koliky a zlé trávenie
  Keby som o kvapkách Biorpon vedela skôr, ušetrili by sme si kopec trápenia a preplakaných nocí.
  Už po niekoľkých dňoch užívania Biopron kvapiek som videla zlepšenie. Syn sa prestal v noci krútiť od bolestí a konečne začal mať pravidelnú stolicu každý deň.
  Je super že kvapky obsahujú aj vitamín D. Tieto kvapky nesmú chýbať v našej lekárničke.

 • Tereza

  Kvapky mojej dcére pomáhajú, nikdy nemá tráviace porblému, koliky, netrpí príliš často nadúvaním. Chuťovo sú neutrálne a jej vyhovujú a rada ich konzumuje. Cena je tiež prijateľná, lepšia než konkurenčné kvapky. Rozhodne budem ďalej kupovať. 

 • Lucia

  Na produkte ocnujem jednoduchú aplikáciu a malé množstvo potrebnej dávky. Kvapky stačí vmiešať do nápoja, jogurtu pre bezporblémovú aplikáciu. Po užívaní zlepšenie trávenia - menšia plynatosť.

 • Daniela

  Super probiotiká, používali sme počas antibiotíka  po antibiotikách a nemôžem si vynachváliť. Žiadna reakcia, či už kožná alebo iná počas užívania neprebehla, i antibiotika v kombinácii s týmto prípravkom znášal syn dobre, dávkuje sa jednoducho pomocou kvapkadla s ryskou. Určite odporúčam siahnuť pri výbere na tento typ probiotík. 

 • Denisa

  Zloženie skutočne plnilo, čo produkt sľuboval. Neprejavili sa žiadne nežiadúce účinky. Určite budem pokračovať v podávaní aj naďalej. Mám spokojné bábätko, ktoré očividne nič netrápi.  Z nežiadúcich účinkov som mala na začiatku strach, aby mi malé neplakalo a já som nevedela prečo, ale nič sa nestalo. 

 • Marie

  Kvapky Biopron Baby+  pre 3 mesačné bábätko môžem úplne odporúčiť. Kŕče a bolesti bruška sa veľmi rýchlo vytratili. Účinok sa dostavil pomerne rýchlo, dávkovanie v kvapkách je skvelé, jednoduché, omnoho lepšie ako tablety, ktoré je potrebné riediť vodou apod.

 • Zuzana

  Biopron sa nám veľmi osvedčil u staršieho syna 2 roky, ktorého postretla črevná chrípka, ako aj mladšieho tak polročného, keď s nástupom rastu zubov prišli hnačky. Následne pri zavádzaní príkrmov sa osvedčil ako pomocník pri ustálení trávenia. Prvé dni sme pozorovali upokojenie bolestí bruška, ďalšie dni sa postupne hnačky zoslabovali a zmizli úplne. To všetko počas týždňa uýívania. Ďalší týžden sme pokračovali s užívaním pre ustálenie celkového trávenia.

 • Barbora

  Za mňa kvapky Biopron Baby + super :) dcéra veľmi trpí na riedku stolicu, po kvapkách je vidieť rapídna zmena. Stolica sa ustálila a spevnila. Obsahujú vitamín D3 čo je super :) nie všetky kvapky ho obsahujú. Určitě budeme užívať aj naďalej. Za mňa úplná spokojnosť :)

 • Nikola

  Tieto probiotické kvapky s vitamínom D boli u nás veľmi dobrá voľba. Nielen že sa ľahko kvapkajú, ale i rýchlo pomáhajú napríklad pri problémoch s trávením u detí. Kvapky je možné nakvapkať do akéhokoľvek jedla či mlieka, alebo podávať dieťaťu priamo z lyžičky. Ja som ich dávala do jedla a chlapci si žiadne kvapky nevsimli. Pri problémoch s trávením nám rýchle pomohli a čo ma najviac teší je cena. Takže môžem len doporučiť.

Produkty

Zostaňte v obraze

Chcete dostávať novinky o črevnom mikrobiome? A teraz navyše zľavu na váš prvý nákup?