Biopron Baby+ Výživový doplnok

Pre novorodenca a deti do 1 roka života

Ako maminka chcete poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť svojmu milovanému dieťaťu a odohnať všetky možné choroby. Ale nech sa snažíte akokoľvek (a my vieme, že sa skutočne snažíte skvelo), stále existujú faktory, ktoré sú mimo vašej kontroly a ktoré môžu spôsobiť prípadné problémy v budúcnosti: pôrod cisárskym rezom, užívanie antibiotík, dokonca i zmena z materského mlieka na pevnú stravu.

Zabezpečiť zdravý vývoj vášho dieťaťa znamená zabezpečiť zdravý vývoj jeho imunitného systému. Dodaním prospešných mikroorganizmov do každodennej stravy dieťaťa posilníte črevné mikrobiotické kultúry – a to je kľúč k všetkému, ako bolo preukázané vedecky.

Spoznajte viac o prvých 1000 dňoch života!

Baby+ poskytuje vášmu dieťaťu:

 • Celkovú pohodu a prospech
 • Správnu podporu rastu a vývoja kostí
 • Správnu podporu rovnováhy gastrointestinálnej mikrobioty, a tým i imunitného systému 
 • Potrebnú pomoc počas a po ukončení liečby antibiotikami

Baby+ obsahuje 2 probiotické kmene, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis, ktoré vyvažujú črevnú mikrobiotickú kultúru, a tiež vitamín D, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a vývoju kostí.

Neváhajte poskytnúť svojmu dieťaťu najlepší možný štart do života. Na prvých 1000 dňoch záleží najviac!

Hodnotenie produktu

Prosím, povedzte nám svoje meno *
 
Ako ste boli s produktom spokojní? *
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. *

 
Odporučili by ste tento produkt svojim známym? Áno
Vaša e-mailová adresa. *

Recenzie

Previews Next
 • Tereza

  Kvapky mojej dcére pomáhajú, nikdy nemá tráviace porblému, koliky, netrpí príliš často nadúvaním. Chuťovo sú neutrálne a jej vyhovujú a rada ich konzumuje. Cena je tiež prijateľná, lepšia než konkurenčné kvapky. Rozhodne budem ďalej kupovať. 

 • Natália

  Vďaka Biopron kvapkám malá konečne spí pokojne, bez bolestných prdíkov, má krásnu stolicu a celkovo suprovo sedí.  A hlavne, ked som sa o tom bavila s detskou doktorkou, tak nemusíme dávať Vigantol, z ktorého malú strašne bolelo bruško, lebo probiotiká obsahujú potrebnú dávku vitamínu D. Stopercentne budú kupovať už iba Biopron Baby!

 • Lucie

  Kvapky Biopron Baby+ som darovala svojej kamarátke, ktorá má 6týždňové dievčatko, ktorú neustálne trápi kolika a zápcha. Maminka videla už po týždni, že malej slečne robia kvapky dobre. Vďaka ich praktickému dávkovači (kvapkadlu) sa dávkovalo jedna báseň. jedinú nevýhodu vidí kamarátka v cene výrobku, ale ako sa hovorí, za kvalitu sa platí. Kvapky rozhodne doporučujeme ďalej. 

 • Jana

  Probiotiká Biopron Baby+ sme začali dávať nášmu šesťtýždňovom synovi kvôli častým kolikám a zápche. Po týždni užívania bolo vidieť výrazné zlepšenie. Kvapkymajú praktické kvakadlo a na ňom prehľadné dávkovanie, jediné mínus je utesnenie, kvapky z fľaštičky po uzvretí vytekajú. Tento produkt doporučujem.

 • Veronika

  S produktom Biopron Baby som ja i môj polročný syn spokojní. Od narodenia trpel na prdíky a bolesť bruška, vyskúšali sme toot príliš veľa, ale teraz sa skutočne zdá byť spokojnejší než predtým. Za nás môžeme produkt doporučiť aj ďalším maminkám a ich pokladom.

 • Denisa

  No môžem len doporučiť pretože pre našich drobcov je to super ako na rast tak aj posilnenie imunity, kvapky kvapkáme každý deň a môžem povedať že máme späť imunitu a zaťiaľ všetko v poriadku, boly som cisárskym rezom takže malý mal problém s kakaním a môžem povadať že kvapky nám veľmi pomohli, kvapky môžu aj dospelý, takže ďalšie veľké plus

 • Pavlína

  Keď som poprvykrát vyskúšala biopron baby, mala moja dcérka 6 týždňov a veľmi ju trápili kŕče bruška, boly uplakaná a skoro nespinkala. Už po pár dňoch užívania, som spozorovala zmenu, je z nej krásne usmievavé bábätko a lepšie sa jej večer zaspáva. V užívaní určite budeme pokračovať, mám odskúšané aj na staršej dcére, kedykoľvek bolí bruško, dáme biopron.

 • Daniela

  Super probiotiká, používali sme počas antibiotíka  po antibiotikách a nemôžem si vynachváliť. Žiadna reakcia, či už kožná alebo iná počas užívania neprebehla, i antibiotika v kombinácii s týmto prípravkom znášal syn dobre, dávkuje sa jednoducho pomocou kvapkadla s ryskou. Určite odporúčam siahnuť pri výbere na tento typ probiotík. 

 • Lucie

  Kvapky sme začali užívať z dôvodu častých kolík a zápch a už po jednom týždni najhoršie stavy úplne vymizli. Dávkovanie mi vyhovuje, kvapkadlo sa ľahko používa. Mala som možnosť porovnať s kvapkami Biogaia a nástup účinku Biopronu na rozdiel od nich je takmer okamžitý. Cena je vyššia, ale stojí za to.

 • Domča

  Biopron Baby + je výživový doplnok stravy pre bábätká do 1 roku. Vyskúšala som veľa produktov, ale až tento produkt od Biorponu nám vyhovuje a pomáha. Som úplne spokojná. Škoda, že som naň nenarazila skôr.
  Rozhodne tento produkt odporúčam všetkým maminám

Produkty

Zostaňte v obraze

Chcete dostávať novinky o črevnom mikrobiome? A teraz navyše zľavu na váš prvý nákup?