Biopron Pregna+ Výživový doplnok

Hneď po počatí

Nie je nutné panikáriť, vždy ste vedeli, že hodiny života vášho dieťaťa sa spúšťajú okamihom počatia - a rovnako tak začína i jeho/jej boj za najlepší možný štart do života. Áno, súhlasíme, že to môže znieť trochu desivo, ale neobávajte sa!

Vy, ako maminka, máte všetko, čo potrebujete urobiť pre svojho najdrahšieho, vo svojich vlastných rukách. A navyše ste nikdy nepotrebovali bezpečnejšiu a lepšiu starostlivosť sama o seba, než je to TERAZ!

Spoznajte viac o prvých 1000 dňoch života!

Pregna+ vám poskytuje:

 • Riadne doplnenie stravy potrebné na prospech a pohodu vás i vášho dieťaťa v priebehu tehotenstva
 • Správnu podporu pri zdravom vývoji vášho nenarodeného dieťaťa, vrátane rastu materského tkaniva
 • Dlhodobú podporu vašej črevnej mikroflóry, a tým i správnu funkciu imunitného systému
 • Základnú pomoc nevyhnutnú počas a po skončení liečby antibiotikami

Pridaním prospešných mikroorganizmov do vašej každodennej stravy vytvoríte tie najpevnejšie základy imunity vášho dieťaťa, optimálne zdravie, rast a neurologický vývoj. Nezabudnite, že na prvých 1 000 dňoch záleží najviac!

Hodnotenie produktu

Prosím, povedzte nám svoje meno *
 
Ako ste boli s produktom spokojní? *
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. *

 
Odporučili by ste tento produkt svojim známym? Áno
Vaša e-mailová adresa. *

Recenzie

Previews Next
 • Radka

  Biopron Pregna + užívam necelý týždeň a musím povedať, že sa mi po ňom upokojili črevá. Bola som neustále  nefúknutá a trápilo ma nadúvanie.Teraz je to už super. Ďakujem, že som tieto porbiotiká mohla vyskúšať. Tabletka je sice trochu väčšia, ale prehĺtnuť sa dá. Som síce už v pokročiloma štádiu tehotenstva, ale vitamíny sa hodia, nemusím k tomu brať iné vitamíny. Biopron pregna obsahuje všetko dôležité pre mňa a moje dieťatko.

 • Kamila Paurová

  Lepšie zažívanie, nadúvanie odznelo

 • Eva

  Ako tehotná sa snažím o seba a svoje zdravie dbať čo najviac. vhodné vitamíny k tomu patria. Preto som zajasala, keď som bola vybraná na toto testovanie. Môžem porovnať vitamíny Biopron s inými a za mňa sú skvelé. Dobre sa prehĺtajú, zloženie produktu je  rovnako kompletné pre potreby tehotných. Jednoducho kvalitný produkt. Naviac po jeho užití srším energiou a elánom. Superr!

 • Vendula

  Vopred musím poďakoviať za možnosť vyskúšať tento produkt. Som zatiaľ v prvom trimestri a cítim sa dosť unavene i napriek braniu tabliet. Rozhodne sa, ale cítim lepšie, pretože nie som nafúknutá. Nemám žiadne črevné potiaže. Nemám žiadne črevné ťažkosti. Uvítala by som väčšie balenie. Tablety sa ľahko prehĺtajú.

 • Michaela

  Cítim sa ďaleko lepšie. Rýchlo sa mi zmiernila tá šialená únava prvých dní. Nevoľnosťami príliš netrpím, ale ráno som vždy mala ťažký pocit v žalúdku a to čoskoro prešlo. Určite sa vrhnem na ďalšie užívanie. Tabletky majú veľkosť tak akurát, takže sa prehĺtajú ľahko.

 • Tracie Q.

  Biopron Pregna + mám každý deň radšej a radšej. Výrazne mi uľahčuje život.

 • Basia

  Veľmi príjemný produkt - upravilo sa mi trávenie, pálenie žáhy  tiež ranné nevoľnosti sú znesiteľnejšie. Príjemná veľkosť toboliek, ktoré sa dobre prehĺtajú. Vďaka probiotikám mám viac energie, zmizla častá únava. Probiotiká sú obohatené o výťažok z kanadských brusníc, čo je skvelé lebo sú taktiež ako prevencia k infekciám močocého ústrojenstva. Určite tento produkt budem užívať po celú dobu tehotenstva.

 • Katka

  Dva mesiace som trpela takmer neustálou nevoľnosťou a totálnou nechuťou k jedlu a toto mi veľmi pomohlo. Ani som sa potom necítila až tak unavená. Biopron mám všeobecne rada a siaham po ňom vždy, keď potrebujem skutočne silné a funkčné probiotiká (takže i pre dcérku ždy, keď má ATB apod.)

 • Myrtle Z.

  Biopron Pregna + úplne predčilo moje očakávania.

 • Veronika

  Doplnok Biopron Pregna jednoznačne odporúčam. Zaznamenala som účinky na zápchu a hnačky, ktoré zmizly po pár dňoch, Zároveň sa zlepšila nespavosť, zmeny nálad a nedostatok energie. Všeobecne bol účinok pozitívny nielen na mňa ale aj na vyvíjajúci sa plod.

Produkty

Zostaňte v obraze

Chcete dostávať novinky o črevnom mikrobiome? A teraz navyše zľavu na váš prvý nákup?