Podporte rovnováhu črevnej mikrobioty a imunitného systému

Kto z nás by hľadal súvislosť medzi naším stavom a stavom našich čriev? Pritom črevná mikrobiota môže ovplyvňovať vašu každodennú pohodu.

Črevnú mikroflóru prirodzene osídľujú obrovské množstvá rozmanitých kmeňov mikroorganizmov a dohromady vážia neuveriteľných jeden a pol kilogramu. Ich hlavná funkcia je tvorba ochrannej bariéry pred toxínmi a patogénmi z vonkajšieho prostredia až po prispievanie k štrukturálnemu vývoju črevnej sliznice.

Zloženie črevného mikrobiomu môže ovplyvňovať celý rad vecí. Jednou z nich je životospráva, ale tiež stres, psychická záťaž a nedostatočný pohyb.
 

Prvých 1000 dní nového života

Doplňte prospešné baktérie a podporte tak imunitný systém

Niektoré z týchto faktorov môžeme ovplyvniť viac, iné menej a ďalšie vôbec. Jeden zo spôsobov, ako ovplyvniť stav mikrobioty a podporiť imunitný systém, je užívanie probiotik - Biopron Pregna+, Biopron Baby+ a Biopron Kids+.

Pravidelným doplňovaním prospešných baktérií pomôžete vášmu telu dodať poriadnu dávku života

Suplementácia vhodnými živými mikroorganizmami môže pomôcť navrátiť rovnováhu črevnej mikroflóry v prípade jej narušenia.

Biopron 9 Premium je výživový doplnok so živými mikroorganizmami a vlákninou. Obsahuje 9 kmeňov živých mikroorganizmov v dennej dávke 20 miliárd CFU a je obohatený o fruktooligosacharidy a je  vhodný pre deti od 3 rokov a dospelých.
Biopron 9 je výživový doplnok so živými mikroorganizmami a vlákninou. Obsahuje 9 kmeňov živých mikroorganizmov a fruktooligosacharidy.
Biopron FORTE je výživový doplnok so živými mikroorganizmami a vlákninou.. Obsahuje komplex s 3 druhmi kmeňov živých mikroorganizmov a je obohatený o fruktooligosacharidy .
 

Sprievodca prvými 1000 dňami nového života

Previews deň 0 Next
 • 41. týždeň

  Biopron Baby+

  Najvýznamnejšie priority novorodenca? Sanie, trávenie. Zakladá sa imunitný a tráviaci systém s vyváženou mikrobiotou. Deti si samé musia vyvinúť ich vlastnú mikroflóru, nezávislu na tej, ktorú získali od matky. 

 • 42. týždeň

  Vaše dvojtýždňové dieťatko teraz spí asi 18 hodín denne, papá každé dve až tri hodiny a začíná pomaličky dvíhať hlavičku.

 • 43. týždeň

  Tretí týždeň-týždeň veľkých zmien. Vaše dieťa miluje pozorovať a počúvať ľudí okolo seba. Počas dojčenia, vaše dieťa potrebuje vitamín D a s pravidelnou stravou sa stáva i silnjšie.

 • 44. týždeň

  Prvý mesiac vášho dieťatka! Poklepte sa po ramene, vediete si skvelo! Vaše dieťa sa teraz dokáže nadchnúť, keď počuje známé hlasy a vidí známe tváre, ako práve tie svojich rodičov. 

 • 45. týždeň

  Tu prichádza veľká zmena - vaše dieťa spí v noci dlhšie. A ďalšia veľká zmena? Vaše dieťa sa učí držať malé predmety vo svojich ručičkách.

 • 46. týždeň

  Vaše dieťatko sa už naozaj smeje a skúša s vami nejako komunikovať. 

 • 47. týždeň

  Vaše dieťa vás teraz nonstop sleduje a pozoruje a to preto, že sa učí svojimi očima zameriavať predmety a osoby i keď sa se hýbu. 

 • 48. týždeň

  A je to tu - lebečná fontanela vášho dojčaťa je tá ozajstná. To je tiež zlom, kedy sa z novorodenca stáva dojča.

 • 3. mesiac

  Vaše dieťa si teraz plne uvedomuje svoje vlastné ruky, viac sa smeje a hlavne, má svoje vlastné spacie návyky. Dieťatko už začína spať celú noc - malá výhra pre vás!

 • 4. mesiac

  Okolo štvrtého mesiaca deti dosahujú ďalší významný mílnik vo svojom fyzickom vývoji. Vaše dieťa už váži dvakrát toľko, ako keď sa narodilo. A hlavne, s malou oporou a pomocu už vie sedieť a začína chápať príčiny a následky vecí. 

 • 5. mesiac

  Vaše dojča už storpocentne rozpozná dôverne známe tváre. Tiež sa  už vie pomaly prevaliť zo strany na stranu, z chrbta na bruško a pomaly sa začína stavať na nohy. 

 • 6. mesiac

  A je to tu! Už môžete so svojim dieťatkom hovoriť. Vaše dieťa už vie vydávať špecifické zvuky keď je šťastné alebo keď je smutné. Tiež začína reagovať ak počuje svoje meno a doslova miluje dívať sa na seba do zrkadla!

 • 7. mesiac

  Život začíná byť ešte náročnejší a vy zaneprázdnenejší. Váš malý zázrak sa stáva majstrom v sedení a naťahovaní sa za hračkami a navyše už začína liezť!

 • 8. mesiac

  Vaše dieťa začína objavovať svet ešte dôkladnejšie a to skrz jeho chuť a hmat! Keď dieťa spozoruje objekt, ktorý nutne potrebuje vziať do rúk, už si  vie preň doliezť!

 • 9. mesiac

  Najviditeľnejší vývoj? Vaše dieťa vám už vie zamávať na rozlúčku. A čím bližšie je vaše dieťa k veku batoľaťa, tým väčšia je šanca, že už urobí svoje prvé krôčky!

 • 10. mesiac

  10. mesiac je považovaný za jeden z najvýraznejších míľnikov vo vývoji dieťaťa. Dieťatko už teraz s najväčšou pravdepodobnosťou vie samo stáť  a kŕmiť sa.

 • 11. mesiac

  Posledný mesiac, kedy je bábätko bábätkom! Tesne pred prvými narodeninami dieťaťa ste obdarovaní vy, rodičia. Vaše dieťatko vás môže, sem tam, začať oslovovať "mami" a "tati". 

 • 12. mesiac

  Gratulujeme! Prvé narodeniny vášho dieťaťa sú tu! A je čo oslavovať, vaše dieťa prešlo ohromný kus cesty! Teraz už vie chvíľu stáť bez akejkoľvek opory, začíná piť z fľaše a začína objavovať byt, v ktorom už rok žije. Po svojich!

Produkty