Biopron Forte Doplnok bezlepkovej stravy

Pre dospelých a deti staršie ako 6 mesiacov

Chcete chrániť črevá na cestách alebo proste počas náročnejšieho časového obdobia?

Môžete si byť istí, že vám tento špeciálny probiotický komplex obsahujúci S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy ponúkne 100% podporu, kedykoľvek sa budete cítiť viac pod tlakom, než ste predpokladali - alebo keď si užívate skvelý čas v zahraničí...

Prečítajte si viac o tejto kategórii

Hodnotenie produktu

Prosím, povedzte nám svoje meno *
 
Ako ste boli s produktom spokojní? *
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. *

 
Odporučili by ste tento produkt svojim známym? Áno
Vaša e-mailová adresa. *

Recenzie

Previews Next
 • Pavla

  Biopron FORTE som skúšala po prvýkrát. Skôr než na hnačky na zápchu. Príliš veľký efekt som nepocítila. Možno to chce dlhodobejšie užívanie než jeden mesiac. Tablety sú relatívne malé a dobre sa prehltávajú. Keď mal môj 3 ročný syn hnačku, dala som mu počas 3 dní tabletu a už po 1. dni zabrala.

 • Martina

  Biopron Forte funguje spoľahlivo. Dlhodobé pôsobenie, rýchly nástup účinku. Pozitívny vplyv na organizmus. Tablety sú ľahko prehĺtateľné. Pomohol mi pri problémoch s trávením po pôrode. Trávenie sa zlepšilo a problémy odzneli. Cenovo dostupný produkt.

 • Vendula

  Biopron Forte mi vrátil do normálu moje trávenie po dobraní antibiotík. Bola som zvyknutá kupovať vždy iba Biopron a tentokrát som zvolila Forte a bola to dobrá voľba, nástup účinku bol omnoho rychlejší a ja som sa tak cítila aj rýchlejšie v pohode. Kapsula sa mi zdala trochu väčšia než u klasickej formy Biopronu, ale problém s polknutím nebol žiadny. Keď som Biopron Forte podávala svojmu dvojročnému synovi po črevnej chrípke, tobolku som mu vysypala na lyžičku. Na prevetnívne užívanie by som zvolila asi klasickú formu, ale pri akútnych ťažkostiachuž budem siahať po vždy len po Forte.

 • Lenka

  V letnom období často mávam črevné ťažkosti. Tohto roku síce žiadna zahraničná dovolenka, kde by sa testovalo najlepšie, ale zasa o to viac grilovačiek a zmrzliny. Už po pár dňoch môžem povedať, že celkom spĺňajú to, čo som od toho produktu očakávala.

 • Jana

  Tablety Biopron Forte som užívala hlavne v období dovolenky a letného grilovania, kedy sa človek občas nekontroluje a zje albeo vypije viac než by mal:-). 
  Užívala ho i staršia dcéra, ktorá občas trpí bolesťami brucha. Cena toboliek je síce trochu vyššia, ale za úľavu od črevných ťažkostí to určite stojí.

 • Natalja

  Tieto probiotiká ma vždy zachránia keď mám ťažkosti, hnačku a nadúvanie po konzumácii čerstvého ovocia (najviac jahôd). Maximálne do 2 dní už žiadne nemám, tobolky vždy prehĺtam celé a zapíjam vodou. Dávam i deťom a som veľmi spokojná, teraz sú i ich brušká v pohode.

 • Romana

  Mám syndróm dráždivého čreva s podozrením na Crohnovu chorobu. Pôvodne mi tieto probiotiká odporúčal môj fyzioterapeut. Nebrala som ich každý deň, ale účinkovali hneď, niekedy za pár hodín a niekedy do druhého dňa.  Hnačka zmizla, bolesti sa zmiernili a celkovo sa ťrevá upokojili. Oproti tým, ktoré mi ponúkala doktorka, mi tieto sadli viac a určite neostanem len pri jednom balení. 

 • Megana4

  Problémy s trávením skutočne môžu zničiť nielen celú dovolenku. Tento produkt pomáha, a trávenie môže ísť tak, ako by malo. Biopron Forte skutočne odporúčam!

 • Teris146

  Živé mikroorganizmy sa snažím používať dlhodobo z dôvodu častých tráviacich ťažkostí. Biopron FORTE mám už druhýkrát, pretože predtým som bol s ním veľmi spokojný.

 • Mária

  Biopron Forte sme doteraz nepoznali a použili na našej rodinnej dovolenke pri mori, já, malé deti i manžel a vyhli sa nám akékoľvek tráviace problémy. Aplikácia tiež v poriadku. Tento rok sa to obišlo aj bez klasickej slivovice, takže môžem všetkým odporučiť. Úplná spokojnosť.

Produkty

Zostaňte v obraze

Chcete dostávať novinky o črevnom mikrobiome? A teraz navyše zľavu na váš prvý nákup?