Biopron Forte Doplnok bezlepkovej stravy

Pre dospelých a deti staršie ako 6 mesiacov

Chcete chrániť črevá na cestách alebo proste počas náročnejšieho časového obdobia?

Môžete si byť istí, že vám tento špeciálny probiotický komplex obsahujúci S. Boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus a prebiotické fruktosacharidy ponúkne 100% podporu, kedykoľvek sa budete cítiť viac pod tlakom, než ste predpokladali - alebo keď si užívate skvelý čas v zahraničí...

Prečítajte si viac o tejto kategórii

Hodnotenie produktu

Prosím, povedzte nám svoje meno *
 
Ako ste boli s produktom spokojní? *
Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti. *

 
Odporučili by ste tento produkt svojim známym? Áno
Vaša e-mailová adresa. *

Recenzie

Previews Next
 • Alena

  Ako človek s  veľkými problémami s vyprázdňovaním som si neskutočne vydýchla, necítim sa nafúknutá... veľmi výrobok odporúčam, už mám v zásobe ďalšiu krabičku a odporúčam určite ďalej... 

 • Kristýna

  Odporúčame, za mňa zatiaľ najlepšie probiotiká, čo som vyskúšala. Probiotiká kupujem pravidelne na každú dovolenku, ale aj tak má väčšinou postretnú nejake ťažkosti. Tento rok po prvýkrát s Biopron Forte všetko v poriadku. Odporúčam teda ďalej aj svojim známym.

 • Soňa

  S biopronom mám už opakovanú skúsenosť a musím povedať, že opäť nesklamal. Často ma hneď ráno bolelo brucho a vlastne často i počas dňa. Jedlo jem veľmi rýchlo. TRávenie dostáva záhul. I vďaka Biopronu a spomaleniu konzumácie jedla sa celkový zdravotný stav zlepšil. Tableta sa dobre prehĺta, nemala som problém.

 • Jiji

  Prípravky Biopron mi vylepšujú život, veľmi ich odporúčam najmä v lete. Túto značku dám aj svojim deťom. 

 • Lenka

  Biopron Forte somvyskúšala prvýkrát. V súčasnej dobe užívam aj antibiotika a bola som s Biopronom   Forte veľmi spokojná, pretože som nemala konečne žiadne tráviace ťažkosti. V každom prípade až nabudúce budem užívať antibiotika, tak Biopron Forte si kúpim v lekárni.

 • Michaela

  Užíva dcéra na odporúčanie detskej lekárky zároveň s antibiotikami, po ktorých mala hnačku. Biopron veľmi rýchlo pomohol. Užívame tiež preventívne pred dovolenkou v krajinách s nižšímmi hygienickými štandarmi. Rozhodn neuškodí. Ide o kvalitný produkt pre celú rodinu.

 • Romana

  Mám syndróm dráždivého čreva s podozrením na Crohnovu chorobu. Pôvodne mi tieto probiotiká odporúčal môj fyzioterapeut. Nebrala som ich každý deň, ale účinkovali hneď, niekedy za pár hodín a niekedy do druhého dňa.  Hnačka zmizla, bolesti sa zmiernili a celkovo sa ťrevá upokojili. Oproti tým, ktoré mi ponúkala doktorka, mi tieto sadli viac a určite neostanem len pri jednom balení. 

 • Eliška

  Produkt Biopron Forte pomáha môjmu tráviacemu traktu zvláduť letné cestovanie a bujarú zábavu. Nespôsobuje kŕče v bruchu, je šetrný a bez zápachu z tabliet. Tableta nie je veľká a v pohode sa dá prehĺtnuť. Nezaznamenala som žiadne vedľajšie účinky. Odporúčam.

 • Vendula

  Biopron Forte mi vrátil do normálu moje trávenie po dobraní antibiotík. Bola som zvyknutá kupovať vždy iba Biopron a tentokrát som zvolila Forte a bola to dobrá voľba, nástup účinku bol omnoho rychlejší a ja som sa tak cítila aj rýchlejšie v pohode. Kapsula sa mi zdala trochu väčšia než u klasickej formy Biopronu, ale problém s polknutím nebol žiadny. Keď som Biopron Forte podávala svojmu dvojročnému synovi po črevnej chrípke, tobolku som mu vysypala na lyžičku. Na prevetnívne užívanie by som zvolila asi klasickú formu, ale pri akútnych ťažkostiachuž budem siahať po vždy len po Forte.

 • Josef

  Celkovo spokojný. Nepociťujem rozdiel pred a po vybratím produktu asi preto, že som nebral antibiotika. Predpokladám, že Biopron sa musí brať dlhodobo, aby sa prejavili účinky na tráviaci trakt a najmä na črevnú mikroflóru a imunitu. Biorpon budem užívať dlhodobo. Mohol by byť lacnejší.

Produkty

Zostaňte v obraze

Chcete dostávať novinky o črevnom mikrobiome? A teraz navyše zľavu na váš prvý nákup?